за нас

Шандонг Gaomi Ruigu заштита на трудот апаратот фабрика е добро позната компанија специјализирана за производство и продажба на чевли за заштита на трудот и ракавици, во фабриката има секогаш следи концептот на управување со квалитет врз основа и безбедност на иновации. Таа се развива и расте во жестока конкуренција на пазарот, и има освоено добри коментари и пофалби од многу продавачи и купувачи.

fsefesf
ssssssssssssssds

Нашата фабрика произведува главно Ruigu бренд апарати за заштита на трудот. Производите се заврши, а главните производи се со врвен конец, инјекција, ладно леплива серија, вкупно повеќе од 60 сорти, одличен квалитет, супериорни перформанси. На производи на нашата фабрика, во зависност од индустријата и од видот на работата, користат различни материјали и процеси со цел да се задоволат потребите на сите видови на лоши услови за работа.

Чен Jianhua, генерален менаџер, го поздравува нови и стари клиенти да ги тестираат обработка и масовно прилагодување на различни стилови, ние сме подготвени да работат со висок продукции квалитет и супериорен квалитет на услуги, кои се подготвени да се стремат со сите сфери на животот да се создаде нови и висок квалитет и безбедна средина.


WhatsApp Online Chat !