Контактирајте не

Gaomi Град Ruigu заштита на трудот Производи копродукции, ООД

адреса

Hou Занг Лу во Chaoyang развојна зона,
Gaomi Сити, провинцијата Шандонг, Кина

телефон

 phone number : 86 0536 2598252
telephone number : +86 13563632400
WeChat : 13563632400

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне
Сабота 10ч 2 часот попладне за да се
Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !